Zagłosuj

Czy uliczna reklama zwraca Twoją uwagę ?
 

Łącznie odwiedziło nas:

Liczniki

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

Najczęsciej zadawane pytania PDF Drukuj

 

Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące reklamy na przyczepach reklamowych, organizacji kampanii, itp.

 

 

Co to są mobile reklamowe?

Mobile reklamowe to specjalne przyczepy, które umożliwiają prezentację wielkoformatowej reklamy w dogodnie wybranym miejscu przez klienta.

 

 

Jakie przyczepy reklamowe posiadamy?

W ofercie mamy 6 przyczep ramowych o długości 6m. Ich wielkość jest specjalnie dopasowana do ruchu miejskiego. Jedna przyczepa to 24m2 powierzchni reklamowej. Przystosowane są do dwustronnego mocowania banerów o standardowym wymiarze 5x2,4m. Każda z przyczep sprawdzi się doskonale we wszelkich akcjach reklamowych, informacyjnych i ogłoszeniowych.

 

 

Jakie są zalety reklamy zewnętrznej?

Reklama zewnętrzna na mobilach reklamowych to doskonałe źródło przekazu reklamowego. Prezentacja produktu lub usługi trafia bezpośrednio do odbiorcy bez możliwości jej ominięcia. Obok telewizji, radia czy internetu jest to najskuteczniejsza forma przekazu.

 

 

Jak długo trwa organizacja kampanii?

Najszybszy termin startu kampanii na przyczepach reklamowych to 24 godziny. Jednak zależy to od faktu czy posiadasz gotowe, wydrukowane banery, plakaty reklamowe. Jeśli przygotowujemy kampanię od zera, trwa to zwykle do 7 dni.

 

 

Czy można powtarzać kampanię?

Oczywiście. Nasze przyczepy reklamowe zostały specjalnie tak zaprojektowane by można było montować i demontować banery wielokrotnie. Pozwala to zaoszczędzić na kosztach produkcji reklamy.

Można również wielokrotnie drukować ten sam projekt plakatów wraz z prostą edycją i poprawkami takimi jak termin, cena itp. Jeśli poprawki projektu nie są zbyt czasochłonne i skomplikowane, zrobimy je za darmo.

 

 

Czy mogę sam prowadzić przyczepę reklamową?

Tak. Oferujemy możliwość wypożyczenia przyczep reklamowych w celu przeprowadzenia samodzielnej kampanii reklamowej. Do holowania przyczepy potrzebny jest samochód osobowy z hakiem i prawo jazdy kat. B - to wszystko!

 

 

Czy można postawić przyczepę reklamową w mieście?

Tak. Zarząd Dróg Miejskich umożliwia stawianie konstrukcji reklamowych. Opłaty są zależne od powierzchni, kategorii drogi. W celu uzyskania pozwolenia należy złożyć odpowiedni wniosek, dokumenty firmy, projekt reklamy i wizualizację w miejscu ekspozycji.

 

 

Czy możemy wydrukować plakaty lub banery?

Tak. Zapewniamy kompleksową obsługę. W Twojej kampanii możemy zainstalować dostarczone przez Ciebie materiały, wydrukować banery z przekazanego pliku lub też stworzyć wszystko począwszy od projektu graficznego.